Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve büyüklüğe karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü derhal sipariş ederek, kullanıma hazır duruma getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en ilgi çekici bildirme araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile kişilerin takdirini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu erek doğrultusunda ihtiyaç duyulan şeylerden bir tanesi de doğru ve etkili bir reklam yapabilmektir. bildiri balonunun havasını indirdiğiniz zaman yer kaplamaz ve bir çantanın içinde pratik taşınabilir duruma gelmektedir.

şirket tüm ürünlerinde birinci sınıf, güvenli ve çevre ile insan sağlığına ziyan vermeyen malzemeler kullanıyor. En sağlam malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında dahi rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını dilediğiniz model, renk ve tasarım ile hazır duruma getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmaması nedeniyle dijital baskıyla arzulanan renk yapılabilmektedir. arzuladığınız yer balonu modelini sizler için arzuladığınız zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 m. ile 12 metre içinde hazırlanan yer balonu için kalın ve birinci sınıf materyal kullanılmaktadır. Şişirilebilir yer balonları ile şahısların beğenisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, senelerin verdiği tecrübe ile bildiri sektöründeki ihtiyaçlara müsait çözümler geliştirmiş bir firmadır. bütün çeşit ve modelleri sitede yayınlanan yapımların detayları ve nitelikleri de açıklanıyor. Bu konuda, Sönmez inflatables olarak sizlere sunduğumuz çözümlerden birisi[/wpts_spin], yer balonlarıdır.