Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve boyuta karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü hemen sipariş ederek, kullanıma hazır bir duruma getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en ilgi çekimli bildirme araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile kişilerin beğenisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu erek doğrultusunda ihtiyaç duyulan şeylerden bir tanesi de doğru ve etkili bir reklam yapabilmektir. bildiri balonunun havasını indirdiğiniz süre yer kaplamaz ve bir çantanın içerisinde pratik taşınabilir bir hale gelmektedir.

firma tüm ürünlerinde birinci sınıf, güvenli ve etraf ile insan sağlığına ziyan vermeyen malzemeler kullanıyor. En dayanıklı malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında bile rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını arzuladığınız model, renk ve tasarım ile hazır duruma getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmaması nedeniyle dijital baskıyla arzulanan renk yapılabilmektedir. istediğiniz yer balonu modelini sizler için istediğiniz zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 m. ile 12 mt. içinde hazırlanmakta olan yer balonu için kalın ve birinci sınıf malzeme kullanılıyor. Şişirilebilir yer balonları ile şahısların ilgisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, senelerin verdiği tecrübe ile reklam sektöründeki eksiklere uygun çözümler geliştirmiş bir firmadır. bütün çeşit ve modelleri sitede yayınlanan yapımların detayları ve nitelikleri de açıklanıyor. Bu konuda, Sönmez inflatables şekilde sizlere sunduğumuz çözümlerden birisi[/wpts_spin], yer balonlarıdır.