Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve ölçüye karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü derhal sipariş ederek, kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en talep çekici reklam araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile kişilerin beğenisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu erek doğrultusunda gereksinim duyulan şeylerden birisi de doğru ve etkili bir reklam yapabilmektir. reklam balonunun havasını indirdiğiniz zaman yer kaplamaz ve bir çantanın arasında kolay taşınabilir duruma gelmektedir.

şirket bütün ürünlerinde kaliteli, güvenli ve çevre ile insan sağlığına zarar vermeyen malzemeler kullanıyor. En güçlü malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında bile rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını istediğiniz model, renk ve tasarım ile hazır bir duruma getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmaması nedeniyle dijital baskıyla istenilen renk yapılabilmektedir. istediğiniz yer balonu modelini sizler için istediğiniz zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 mt. ile 12 mt. arasında hazırlanan yer balonu için kalın ve birinci sınıf materyal kullanılıyor. Şişirilebilir yer balonları ile kişilerin merakını çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, senelerin verdiği deneme ile reklam sektöründeki eksiklere uygun çözümler geliştirmiş bir firmadır. tüm çeşit ve modelleri sitede yayınlanan eserlerin detayları ve nitelikleri de açıklanıyor. Bu konu için, Sönmez inflatables olarak sizlere sunduğumuz çözümlerden biri[/wpts_spin], yer balonlarıdır.